Aktualności

Koncert Chóru Lutnia
dodano dnia: 2019-01-28
zaktualizowano przez: DPS


 

Po raz kolejny zagościł w naszym domu Chór Katedralny "Lutnia" pod dyr. Ryszarda Młyńczaka. Członkowie chóru zaśpiewali kolędy i pastorałki. Prowdziwą niespodzianką było wspólne śpewanie z chórem. Na koniec pojawiły się podziekowania " za kolędę dziękujemy,zdrowia,szczęscia,winszujemy na ten nowy rok "


Bal Sylwestrowy
dodano dnia: 2018-12-31
zaktualizowano przez: DPS


W pieknej atmosferze wraz z Klubem Seniora przy klubie osiedlowym Bios żegnaliśmy Stary Rok 2018 a witaliśmy Nowy Rok 2019. Wszyscy wspaniale się bawili !!!


Wieczerza Wigilijna
dodano dnia: 2018-12-22
zaktualizowano przez: DPS


Wigilia to szczególny dzień w naszym domu. W  świątecznym nastroju wszyscy zasiedliśmy do  kolacji. Wieczerza rozpoczęła się wspólna modlitwą i jak nakazuje tradycja połamanie się opłatkiem. Stoły zastawione były tradycyjnymi potrawami wigilijnymi a z oddali unosiło się piękne kolędowanie do którego wszyscy goście dołączyli. Był to bardzo uroczysty i wyjątkowy dzień dla wszystkich.


100-lecie Niepodległości
dodano dnia: 2018-12-15
zaktualizowano przez: DPS


 

100-lecie ozdyskania niepodległości obchodzilismy bardzo uroczyście, goszcząc w naszym domu Chór Katedralny "LUTNIA", którego głosy rozbrzmiały patriotycznymi pieśniami. Dziękujemy bardzo za przybycie i stworzenie wyjatkowej atmosfery.poprzednia strona | następna strona