Aktualności

Jasna Góra
dodano dnia: 2018-11-07
zaktualizowano przez: DPS


 

W piękny,słoneczny listopadowy dzień wyjechaliśmy na wycieczkę do Częstochowy. Mieszkańcy zwiedzili klasztor na Jasnej Górze, biorąc udział we Mszy Św, następnie przeszliśmy Drogę Krzyżową wokół klasztoru. Dla uczestników było to ogromne i na pewno nie zapomniane przeżycie.


Ogrody Kapias
dodano dnia: 2018-10-15
zaktualizowano przez: DPS


Wycieczkę do Ogrodów Kapias, można zaliczyć do bardzo udanych. Nie zabrakło słońca ani pogody ducha,a Polska Złota Jesień ukazała się w przepięknych barwach, otoczonych promieniami słońca. Kropeczką nad i były przepyszny strudel jabłkowy z lodami, czego chcieć więcej :-)


Narodowe czytanie
dodano dnia: 2018-09-08
zaktualizowano przez: DPS


 

Weekend zaczął się wspaniale, gdyż spędziliśmy go w zaprzyjaźnionej bibliotece. Na wspólnym narodowym czytaniu dzieła Stefana Żeromskiego "Przedwiośnie".


Biesiada rodzinna
dodano dnia: 2018-09-06
zaktualizowano przez: DPS


 

Piękna pogoda kończącego się już lata nie zawiodła nas. Impreza  odbyła się w promieniach słonecznych z biesiadną muzyką, która porywała wszystkich  nie tylko do śpiewu ale i do tańca. Fantastyczna atmosfera udzieliła się wszystkim , którzy ten czas postanowili spędzić z nami.poprzednia strona | następna strona